Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests!

  • 90 μ²

Για να απολαύσετε τις διακοπές σας στην Αθήνα, μείνετε στο Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests! Αθήνα 90 τ.μ., που απέχει μόλις 1 χλμ. από τον Παρθενώνα και 14 λεπτά με τα πόδια από τη Στοά του Αττάλου. Αυτό το διαμέρισμα έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει εώς 5 άτομα.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, προσφέροντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να μαγειρέψουν τα γεύματά τους.

Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο κέντρο της Αθήνας σε 20 λεπτά με τα πόδια και να επισκεφθούν την Ακρόπολη Αθηνών που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 550 μέτρων. Η Πύλη του Αδριανού είναι σε απόσταση μόλις 6 λεπτών με τα πόδια, χάρη στην εκλεκτή τοποθεσία του καταλύματος. Το Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests! απέχει μόλις 1,1 χλμ. από την Ακρόπολη. Ο σταθμός του μετρό Ακρόπολις βρίσκεται σε απόσταση μόλις 250 μέτρων και προσφέρει πρόσβαση στις υπόλοιπες περιοχές της Αθήνας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests! Αθήνα
Quiet 1Br Home Near Plaka & Acropolis
Τιμή μόνο για κινητά

Quiet 1Br Home Near Plaka & Acropolis

24 μ από το κατάλυμα
Lina'S Home Acropolis
Τιμή μόνο για κινητά

Lina'S Home Acropolis

9.7
Εξαιρετικό 72 σχόλια
58 μ από το κατάλυμα
USD 119 USD 107
ανά νύχτα
*** Apt 110M2 3Bed 2Bath, Walk To Acropolis ***
Τιμή μόνο για κινητά

*** Apt 110M2 3Bed 2Bath, Walk To Acropolis ***

9.7
Εξαιρετικό 4 σχόλια
83 μ από το κατάλυμα
USD 471 USD 424
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    34 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Μοναστηράκι
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας00002615643
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests!;
      Το Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests! βρίσκεται κοντά σε Acropolis Museum.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests!;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests! περιλαμβάνουν Μητρόπολη Αθηνών, Ναός Παναγίας Γοργοεπηκόου και Αγίου Ελευθέριου καθώς και Κέντρο Πολιτισμού «Ελληνικός Κόσμος».
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests!;
      Η τιμή κράτησης στο το Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests! θα είναι 160€.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests!;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests! περιλαμβάνουν Smile Cafe Restaurant και Namaste Indian Restaurant και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 90 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»
    34 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Μοναστηράκι
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Elegant Acropolis Apartment For 6 Guests! Αθήνα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο